WebTechUA український подкаст про е-комерцію та веб-технології

WebTechUA Перший випуск подкаста

 • Коротко про нас
 • Декілька слів про WebTechUA
 • Про україномовні подкасти і блоги
 • 11 thoughts on “ WebTechUA український подкаст про е-комерцію та веб-технології

  1. Дуже потрібний подкаст (з Ваших слів про плани на майбутнє).

   Будьте ласкаві, намагайтесь уникати “русизмів” у мовленні. Це щодо “замовленої” критики.
   Гадаю, що буду Вашим постійним слухачем та читачем.

  2. Щодо “русизмів” – вибачайте якщо ми скажем щось таке, просто коли ми записуємо подкаст, то у розмові можуть попадатись такі слова – суржики, будемо старатись уникати їх вживання

  3. обов’язково вас послухаю, як тільки куплю нарешті гарнітуру собі :)
   русизмів завжди треба уникати, але ж відписувачі тут пишуть “підкаст” тоді, коли правильно “пОдкаст”, бо це запозичення з англ. та походить від айПоду – про це колись Друїд розповідав, дуууже давно, у своєму подкасті)

  4. L1 правий, крім того слово podcast так і вимовляється – через “О”, чи може давайте перекладемо його на українську? :)

  5. Вважаю недоречним перекладати цей усталений термін…хоча, мій майбутній тесть займається введенням нових наукових термінів в українську мову, може в нього спитатись, чим керуватися при перекладі? )))
   просто боюся, що у нас вийде нісенітниця, як переклади нових термінів у 20-30ті роки ХХ століття (не пам’ятаю, як саме називали “електрику” і ще деякі слова, але в універі нам розповідали, кумедно звучали)

  6. Імхо якщо щось працює, то його не треба ламати. Якщо слово “подкаст” хтось розуміє – ура. Якщо не розуміє – можна казати “інтернет-радіопрограма” чи “аудіопрограма” – як то робить Спірідонов на podfm.ru
   Мені видається, що якщо піпл хаває всякі “гаджети”, “віджети”, “3g”i “wi-fi”,то і слова “подкаст” навчиться. Головне докласти до цього трохи колективних зусиль. І не забувати наголошувати, що то не підставка під каструлю :)

  7. Дякую за працю!
   Ім’я файлу тут таке ж саме, як і для першого подкасту, на майбутнє треби виправити, а то можна затерти на диску попередній випуск.

  8. Якість запису нажаль дуже погана (шуми), тому слухати перестав.

  Напишіть відгук

  Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  *

  Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href= http://podcaster.org.ua/"" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  Subscribe without commenting