Правила оформлення постів

  • Не розміщуйте лінків на аудіофайл в тексті поста! Натомість вставте його адресу (починаючи від http:// і закінчуючи .mp3) в рядку «Media URL» поля «Podcast Episode» (в нижній частині сторінки « Додайте публікацію » ) – тільки так ваш подкаст буде доступний тим слухачам, які підписані на сайт через RSS.  Якщо ви закидаєте аудіофайл через адмінку, в пост автоматично додається посилання на нього – витріть його.

 

  • Пишіть нормальні шоуноти ! Нормальні – значить не довгі, а інформативні. Якщо ви викладаєте свій перший подкаст – не полінуйтеся написати кілька слів про себе і свій канал: яка його тематика і що можна почути в майбутніх випусках. Для музичний подкастів обов’язковий список треків в порядку звучання; для розмовних – тем або тез в порядку викладу. Тільки не перестарайтеся – не треба писати повну розшифровку свого запису! За лаконічність викладу вам будуть вдячні користувачі, а за точність – пошукові сервери. Використовуйте маркований список (теги <li>…</li> )

 

  • Називайте аудіофайли латинкою . Кириличні назви можуть викликати помилки.

 

  • Прописуйте id-3 теги до аудіофайлів. Можете скористатися програмою mp3tag для масового редагування або принаймні winamp ‘ом  для поштучного.

 

Я (Efandy) залишаю за собою право редагувати кожен пост, але по можливості звільняйте мене від необхідності це робити. Ці правила за необхідності будуть доповнюватися.

РОЗРОБНИКИ

Switch to our mobile site

Круглосуточная доставка еды в одессе