Тренінг «Як (за)вести свій подкаст-канал»

Студія громадського подкастинґу « Молодого радіо »  запрошує до участі в тренінгу «Як (за)вести свій подкаст канал» , що відбудеться у Львові 21-22 січня 2011 року. Тренінг розрахований на тих, хто має бажання робити подкасти й хоче здобути необхідні для цього творчі та технічні навички.

До участі запрошуємо:
керівників комунікаційних напрямів громадських організацій та ініціатив, студентів факультету журналістики, блоґерів, журналістів друкованих та інтернет-медіа Львова та інших міст України. Мета тренінгу – ознайомити із можливостями подкастинґу як напрямку громадянської журналістики, а також надати базові навички зі створення подкастів. На ньому розглядатимуться 3 найважливіші аспекти подкастингу, а саме:

 • творчі (особливості подкастингу, як робити цікаві подкасти);
 • технічні (як записувати та редагувати звук);
 • публікація (де і як публікувати подкасти, як створювати й розширювати аудиторію свого подкаст-каналу).

Кожен учасник протягом тренінгу отримає необхідну теоретичну інформацію, ознайомиться з найцікавішими українськими та закордонними подкаст-проектами; дізнається , як створювати подкасти та просувати їх у соціальних мережах, а, крім того, самостійно запише та опублікує свій перший подкаст.

Тренінг проводитимуть:

Станіслав Шумлянський – директор Студії громадського подкастинґу та онлайн-радіостанції «Молоде радіо»
Андрій Іздрик – редактор Першого українського подкаст-терміналу « podcaster.org.ua » та Літературного подкасту « кабі.net »

УМОВИ УЧАСТІ

Для участі в тренінгу необхідно надіслати:

 • Коротку  (0,5 сторінки) концепцію подкаст-каналу, який збираєтеся вести: ідея, мета (для чого він вам), цільова аудиторія, планована періодичність виходу подкастів
 • Коротку(0,5 сторінки) інформацію про себе:
  • ім’я, прізвище;
  • місце роботи/навчання (вказувати те заняття, з яким безпосередньо буде пов’язана діяльність вашого подкаст-каналу);
  • попередній досвід у подкастинґу/блогерстві/громадянській журналістиці (якщо є);
  • контактні е-мейл та мобільний телефон.

Обидва документи прохання надсилати як додатки до листа з темою «Тренінг з громадського подкастинґу у Львові» на civicpodcasting@gmail.com

Останній день надсилання заявок – 16 січня 2011 року, однак група може бути сформована й раніше, тому заохочуємо подавати заявки, не чекаючи останнього дня.

Участь у тренінгу безкоштовна.
Проїзд учасникам з інших міст не відшкодовується.

Тренінг проводитиметься у Львівській обласній бібліотеці для дітей (вул.Винниченка, 1). Випускники тренінгу матимуть можливість реалізувати свої подкаст-проекти у рамках  Каналу громадського подкастингу C-pod або (якщо вони не стосуватимуться громадської тематики) подкаст-терміналу podcaster.org.ua .


Переглянути більшу мапу

Інформація про попередні тренінги з громадського подкастинґу:
http://molode.com.ua/?q=node/2867
http://molode.com.ua/?q=node/3035

Тренінг проводиться у рамках проекту «Розвиток навичок громадського подкастинґу у молодих журналістів та блоґерів» громадської організації Молодіжний інноваційний центр «Медіа-М» за фінансової підтримки Посольства США в Україні.
Джерело:
Канал громадського подкастингу C-pod

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href= http://podcaster.org.ua/"" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Subscribe without commenting