Правила оформлення постів

  • Не розміщуйте лінків на аудіофайл в тексті поста! Натомість вставте його адресу (починаючи від http:// і закінчуючи .mp3) в рядку «Media URL» поля «Podcast Episode» (в нижній частині сторінки « Додайте публікацію » ) – тільки так ваш подкаст буде доступний тим слухачам, які підписані на сайт через RSS.  Якщо ви закидаєте аудіофайл через адмінку, в пост автоматично додається посилання на нього – витріть його.

 

  • Пишіть нормальні шоуноти ! Нормальні – значить не довгі, а інформативні. Якщо ви викладаєте свій перший подкаст – не полінуйтеся написати кілька слів про себе і свій канал: яка його тематика і що можна почути в майбутніх випусках. Для музичний подкастів обов’язковий список треків в порядку звучання; для розмовних – тем або тез в порядку викладу. Тільки не перестарайтеся – не треба писати повну розшифровку свого запису! За лаконічність викладу вам будуть вдячні користувачі, а за точність – пошукові сервери. Використовуйте маркований список (теги <li>…</li> )

 

  • Називайте аудіофайли латинкою . Кириличні назви можуть викликати помилки.

 

  • Прописуйте id-3 теги до аудіофайлів. Можете скористатися програмою mp3tag для масового редагування або принаймні winamp ‘ом  для поштучного.

 

Я (Efandy) залишаю за собою право редагувати кожен пост, але по можливості звільняйте мене від необхідності це робити. Ці правила за необхідності будуть доповнюватися.

РОЗРОБНИКИ

Switch to our mobile site